Montáž reproduktorů

Montáž reproduktorů

Při výběru reproduktorů je nejdůležitější výkon zesilovač ( rádia ). Proto na každou instalaci používáme ty nejvhodnější reproduktory dle výkonu zesilovače ( rádia ) .

Montáž zesilovače

Montáž zesilovače

Umíme nabídnout a namontovat zesilovač dle individuální potřeby. Nově umíme dělat audio systémy se zesilovači s DSP procesorem. DSP posouvá poslech úplně na jinou úroveň. Kdo neslyšel nemůže pochopit.

Montáž subwooferu

Montáž subwooferu

Pro dokonalý poslech je subwoofer nezbytností. Středobasové reproduktory Vám nikdy nezahrají spodní pásmo jako subwoofer.

Montáž autorádia a 2 DIN autorádia

Montáže autorádií a multimediálních jednotek

Máme obrovské zkušenosti s instalacemi jakýchkoliv autorádií čí multimediálních jednotek do různých vozů.

tlumení a odhlučnění auta

Odhlučnění a vytlumení auta

Děláme odhlučnění a tlumení antivibračními a odlhučňujicími materiály . Vylepují se dveře hlavně kvůli vytvoření lepší ozvučnice reproduktoru a snížení od okolního hluku. Pro snížení hluku od cesty vylepujeme podlahu, kufr a podběhy. Pro zamezení vibrací od stropu vylepujeme střechu nad stropnicí. Všude používáme materiály, které opravdu fungují a v dané aplikaci mají smysl.

Parkovací senzory a kamery

Montujeme i parkovací senzory a parkovací kamery

Do Vašeho auto umíme namontovat parkovací senzory jak dozadu, tak i dopředu. Pokud Vaše autorádio má displej, tak není problém zapojit parkovací kamera.