Právě si prohlížíte Ozvučení VW T5.1

Ozvučení VW T5.1

Ozvučení VW T5.1 jsme po konzultaci s klientem nakonec udělali takto:

Z předních dveří jsme vyhodili staré širokopásmové reproduktory. Dveře jsme vytlumili antivibračním materiálem CTK Proffesional 2.00 a vylepili protihlukovým materiálem CTK Block Shock. Na vnitřní stranu plastového panelu dveří jsme nalepili akustický materiál CTK Tempofix V4.
Do MDF podložek se namontovaly středobasy BLAM řady Relax R2S . Pod mřížky na palubovce se umístily výškové měniče, které v této verzi zcela chyběly.
Do zadní části se natáhly vodiče o průřezu 1,5 qmm, vytvořily se montážní otvory, které jsme osadili koaxiálními reproduktory BLAM Relax 2 165 R2C. Všechny tyto časti se tlumily především protihlukovými materiály.

Hlavní komponenta u tohoto ozvučení VW T5 je 2 din multimediální jednotka Pioneer SPH 160 DAB, která disponuje především funkcí Android Auto a CarPlay. Další přednost je příjem digitálního příjmu rádia DAB.

Klient si donesl svůj měnič 12/230V , který jsme napojili na naddimenzovanou kabeláž a umístili pod sedadlo řidiče.

Celková cena realizace byla 26.000 kč

Mrkněte na Facebook

Demontáž stahovačky jako příprava pro tlumení dveří
Vylepení antivibračního materiálu CTK Proffesional
Aplikace akustického materiálu CTK Block Shock
Aplikace další vrstvy antivibračních materiálů, uchycení MDF podložek a následně samotných reproduktorů. Aplikace neoprenu na vnitřní část plastového panelů dveří.
2 DIN autorádio Pioneer SPH 160 DAB
DAB anténa na přední skle
Výškový měnič v palubovce
Koaxální reproduktory BLAM v zádní části vozu
Montáž měniče napětí