Montáž autorádia

Chcete ve svém autě nové autorádio? Chybí Vám třeba bluetooth? Nebo byste chtěli rádio s obrazovkou kvůli parkovací kameře? Chtěli byste mít v autě funkci Android Auto či CarPlay? A nebo máte svoje autorádio a chcete ho namontovat? Tak to mě můžete hned kontaktovat a montáž autoradia si domluvit.

Nejčastěji nabízím a montuji klientům autorádia Pioneer, které si v poslední době neztratily na kvalitě, jak už to u některých kdysi věhlasných značek bývá. Raději nebudu konkrétní. 

Jak montáž autorádia probíhá?

Záleží jak se domluvíme 🙂 Pokud to bude jednodušší výměna autorádia, tak montáž může proběhnout na počkání. Pokud se montuje např. 2 DIN rádio tak doba montáže může být 2 hodiny a víc. Pokud se ještě navíc montuje parkovací kamera, tak je třeba počítat zhruba 4 hodiny. 
Během montáže zkouším všechny funkce, zkouším funkci antény, měřím stav reproduktorů. Při předání auta nebo na konci montáže vám vše předvedu, společně s Vámi nastavím  včetně propojení rádia s telefonem prostřednictvím Bluetooth. Pokud autorádio disponuje Android Auto nebo Carplay, tak na místě to spojíme s Vaším telefonem.

Nečastější montáže

Pioneer MVH-S320BT

2390 kč

4*50W MOSFET, Bluetooth, prosvětlený čelní vstup USB, AUX, WMA/MP3/WAV/AAC/FLAC, 2x RCA, Aplikace Pioneer Smart Sync – ( Android = USB a BT), kompatibilní s Android / AOA 2.0 /, Spotify – (Android = BT), KARAOKE, 13-ti pásm. ekv., LPF/HPF, možnost připojení 2 telefonů (spárovat až 5 tel.), záloh. paměti po odpojení od aku., hodiny
záruka 3 roky

Pioneer MVH-S320BT

Pioneer SPH-DA160DAB

9990 kč

2DIN multimediální jednotka s jednoduchým propojením se smartphonem, 6,8″ kapacitní dotykový displej, Apple CarPlay, Android Auto, Spotify, DAB / DAB + tuner, RDS FM / AM tuner, Bluetooth hands-free, zadní USB vstup.
záruka 3 roky

Pioneer SPH-DA160DAB

Hlavní dodavatel je BASYS – distributor Pioneer pro ČR