Právě si prohlížíte Povýšení zvuku VW Passat B7

Povýšení zvuku VW Passat B7

Před Vánocemi to byla jedna z posledních větších akcí. Se zákazníkem jsme se domluvili, že vylepšení zvuku se bude provádět jen ve předních dveří, kde to má největší smysl pro řidiče a spolujezdce.
Originální repro se demontovaly, namontovaly dřevěné mdf podložky, důkladně se odmastilo a huráááá šlo se tlumit tlumícím materiálem. Po domluvě se zákazníkem šlo tlumení jen z vnitřní strany jakoby na stahovačku. Ze strany vnější šlo jen za repro. Ve finále se dveře osadily reproduktory Hertz CK 165 . Výškové měniče šly za originál do plastů u zrcátek. Výhybky se upevnily do dveří a vše se důkladně pojistilo proti třepání. Signál do reproduktorů zajistilo originální rádio Columbus. O zesílení signálu se postaral digitální zesilovač XC2410 . Následně se tapecirungy zpátky pečlivě nacvaknuly a zašroubovaly a následovalo vylazení zvuku.
O proti originálnímu zvuku to bylo abych pravdu řekl úplně někde jinde. Zvuk byl daleko jasnější a čistší. Výšky a basy daleko výraznější. Repro hraje daleko hlasitěji bez zkreselní zvuku. A co hlavně nikde žádné nežádoucí drnčení nebo vibrace.
Zákazníka to stálo cca 10500 kč a podle jeho reakcí investice stála za to 🙂